1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

„Młodzi Inżynierowie. Wyścig Umysłów”

     W dniu 7 czerwca 2024 roku, Szkoła Podstawowa w Woli Gułowskiej stała się areną rywalizacji młodych umysłów podczas pierwszego gminnego konkursu matematyczno-technicznego „Młodzi Inżynierowie. Wyścig Umysłów”. Uczestnicy konkursu, reprezentujący klasy 4, 5 i 6, zmierzyli się z wymagającymi zadaniami z zakresu matematyki i techniki, które były dostosowane do ich poziomu edukacyjnego.

    Konkurs został zorganizowany pod patronatem Wójta Gminy Adamów, pana Karola Ponikowskiego, w celu promowania zainteresowań matematycznych i technicznych wśród uczniów oraz rozwijania ich umiejętności analitycznych i inżynierskich. Za organizację, ułożenie zadań konkursowych, napisanie regulaminu a także pozyskanie nagród odpowiedzialni byli: Jolanta Goleń, Elżbieta Filip i Kuba Kardas. Zadania konkursowe były zaprojektowane tak, aby nie tylko ocenić wiedzę uczniów, ale również ich kreatywność, zdolność do logicznego myślenia i rozwiązywania problemów.

 

    Każdy z uczestników konkursu został uhonorowany za swój wysiłek i zaangażowanie, co podkreśla fakt, że każdy, kto podejmuje wyzwanie edukacyjne, jest zwycięzcą. Nagrody przyznane w konkursie miały na celu nie tylko nagrodzić najlepszych, ale również zmotywować wszystkich uczniów do dalszego rozwijania swoich pasji i umiejętności.

Laureatami konkursu zostali:

Klasa IV:
1. Justyna Więckiewicz

2. Leon Kurek

3. Maja Abramczyk

Klasa V:

1. Jakub Grzechnik

2. Alicja Dzido

3. Jan Syroka

Klasa VI:

1. Maria Dziudzik

2. Szymon Wolski

3. Zofia Wojciechowska

    Konkurs „Młodzi Inżynierowie. Wyścig Umysłów” to nowa, znakomita inicjatywa, która z pewnością przyczyni się do wzbudzenia ducha rywalizacji i współpracy wśród młodych adeptów nauk ścisłych całej gminy Adamów, a także pomoże odkryć nowe talenty, które w przyszłości mogą stać się liderami w dziedzinie nauki i technologii.


 

Joomla templates by a4joomla