1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ORAZ NA OPIEKUNÓW SU

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO  ORAZ NA OPIEKUNÓW SU

     W dniu 20.09.2023r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz na opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedziła przeprowadzona wśród uczniów kampania wyborcza. Uczniowie, którzy zechcieli spróbować swoich sił w pracy Samorządu Uczniowskiego, przygotowali plakaty wyborcze, zachęcające do głosowania właśnie na nich.  Mieli okazję również zaprezentować się młodszym uczniom i zachęcić do głosowania właśnie na nich. W trakcie wyborów można było oddać tylko jeden głos na przewodniczącego SU i jeden głos na opiekuna. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów największą ich liczbę uzyskała Natalia Chmiel z klasy VIII, który została wybrana na przewodniczącą SU. W skład prezydium SU weszli także: Michał Królik z klasy VII A, Paulina Szumlewicz z klasy V oraz Dominik Bujak z klasy VII A. Opiekunami SU zostali p. Danuta Królik oraz p. Kuba Kardas. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!

 Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!

 

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

ORAZ NA OPIEKUNÓW SU

 

   W dniu 20.09.2022 r. odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedziła przeprowadzona wśród uczniów kampania wyborcza. Uczniowie, którzy zechcieli spróbować swoich sił w pracy Samorządu Uczniowskiego, przygotowali plakaty wyborcze, zachęcające do głosowania właśnie na nich. W trakcie wyborów można było oddać tylko jeden głosu na przewodniczącego SU i jeden głos na opiekuna. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów największą ich liczbę uzyskał Wojciech Osowiec z klasy VI b, który został wybrany na przewodniczącego SU. Zastępcą przewodniczącego została Julia Abramczyk z klasy VIII, skarbnikiem Zofia Wojciechowska z klasy V, sekretarzem Paulina Szumlewicz z klasy IV. Opiekunami SU zostali p. Danuta Królik i p. Kuba Kardas.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!

 

 

Życzenia Wielkanocne od SU

„Z okazji nadchodzących Wielkanocy pragniemy życzyć Państwu,

aby wiosenna atmosfera, wiara i miłość nie opuszczały Was przez cały rok”

    Takie życzenia przygotował Samorząd Uczniowski  tuż przed Świętami Wielkanocnymi dla wszystkich pracowników szkoły. Życzenia zostały dołączone do kwiatków wykonanych samodzielnie przez uczniów. Przedstawiciele SU w ostatnim dniu przed Świętami obdarowali nauczycieli i pracowników szkoły słodkimi życzeniami.

 

 

Odwiedziny Św. Mikołaja

Odwiedziny Św. Mikołaja

     W dniu 6 grudnia w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego mogliśmy gościć Św. Mikołaja, który odwiedził szkołę podstawową i przedszkole. Rozdał uczniom małe słodkości, ale nie obeszło się też bez kilku rózg. SU zachęcił też, aby w tym dniu ubrać się na czerwono (jak Mikołaj) lub na biało (jak Anioł, którego nietypowe święto również obchodzimy w tym  dniu).

     Bądźmy dla siebie mili i uprzejmi to za rok Św. Mikołaj też na pewno nas odwiedzi!

 

 

Dzień Chłopaka w naszej szkole

     Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców przygotował dla wszystkich chłopców, tych dużych i tych mniejszych, słodki upominek. Naszym Kochanym Chłopakom życzymy dużo zdrowia, uśmiechu, energii i wytrwałości w realizacji własnych planów i zamierzeń. Niech każdy dzień przynosi Wam satysfakcję i spełnią się wszystkie Wasze marzenia.

 

 

Joomla templates by a4joomla