1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Odwiedziny Św. Mikołaja

Odwiedziny Św. Mikołaja

     W dniu 6 grudnia w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego mogliśmy gościć Św. Mikołaja, który odwiedził szkołę podstawową i przedszkole. Rozdał uczniom małe słodkości, ale nie obeszło się też bez kilku rózg. SU zachęcił też, aby w tym dniu ubrać się na czerwono (jak Mikołaj) lub na biało (jak Anioł, którego nietypowe święto również obchodzimy w tym  dniu).

     Bądźmy dla siebie mili i uprzejmi to za rok Św. Mikołaj też na pewno nas odwiedzi!

 

 

Dzień Chłopaka w naszej szkole

     Z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców przygotował dla wszystkich chłopców, tych dużych i tych mniejszych, słodki upominek. Naszym Kochanym Chłopakom życzymy dużo zdrowia, uśmiechu, energii i wytrwałości w realizacji własnych planów i zamierzeń. Niech każdy dzień przynosi Wam satysfakcję i spełnią się wszystkie Wasze marzenia.

 

 

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO, NA OPIEKUNÓW SU I NA MĘŻA ZAUFANIA

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

NA OPIEKUNÓW SU I NA MĘŻA ZAUFANIA

 

     W dniu 20.09.2021 r. odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz  Męża Zaufania. Wybory poprzedziła przeprowadzona wśród uczniów kampania wyborcza. Uczniowie, którzy zechcieli spróbować swoich sił w pracy Samorządu Uczniowskiego, przygotowali plakaty wyborcze zachęcające do głosowania właśnie na nich. Podczas wyborów była możliwość oddania jednego głosu w każdym z trzech głosowań. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów największą ich liczbę uzyskał Adam Królik z klasy VIIIa, który został wybrany na przewodniczącego SU. Zastępcą przewodniczącego została Wiktoria Szumlewicz z klasy VIIIb, skarbnikiem Aleksandra Chmiel z klasy Vb, a sekretarzem Natalia Grabowska z klasy IV. Opiekunami SU zostali p. Danuta Królik i p. Julita Osiejuk-Wójcik,  na Męża Zaufania wybrana została s. Joanna Szczepańska.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

 

Wybory 2020

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO,

NA OPIEKUNÓW SU

I NA MĘŻA ZAUFANIA

     W dniach 21 – 22.09.2020 odbyły się pierwsze w historii szkoły zdalne wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz  Męża Zaufania. Wybory poprzedziła przeprowadzona wśród uczniów kampania wyborcza. Uczniowie, którzy zechcieli spróbować swoich sił w pracy Samorządu Uczniowskiego przygotowali ciekawe plakaty wyborcze przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu, zachęcające do głosowania właśnie na nich. Podczas wyborów była możliwość oddania jednego głosu w każdym z trzech głosowań, istniała również możliwość wstrzymania się od głosu.

     Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów największą ich liczbę uzyskała Joanna  Sobieszek z klasy VIII, która została wybrana na przewodniczącego SU. Zastępcą przewodniczącego została Wiktoria Szumlewicz z klasy VIIb, skarbnikiem Klaudia Lipka z klasy VIIb, a sekretarzem Karmen Marczak również z klasy VIIb.

     Opiekunami SU zostali p. Danuta Królik i p. Kuba Kardas,  na Męża Zaufania wybrana została s. Joanna Szczepańska.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

 

 

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2019/2020

    W dniu 18 września br. w Zespole Szkół w Woli Gułowskiej odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, na opiekunów SU oraz Męża Zaufania. Wybory poprzedziła przeprowadzona wśród uczniów kampania wyborcza. Uczniowie, którzy zechcieli spróbować swoich sił w pracy Samorządu Uczniowskiego przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty wyborcze przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu, zachęcające do głosowania właśnie na nich. Mieli również możliwość zaprezentowania się młodszym uczniom w trakcie krótkiego, przedwyborczego spotkania. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów największą ich liczbę uzyskały następujące osoby: Adam Królik, Kacper Godun, Joanna Sobieszek oraz ex aequo Magdalena Stempniak i  Lidia Tur. Na najbliższym spotkaniu nowo wybranego SU uczniowie podejmą decyzję kto zajmie jaką funkcję. Opiekunami SU zostali p. Danuta Królik i p. Kuba Kardas,  na Męża Zaufania wybrana została s. Agnieszka Pycka.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

 

 

Joomla templates by a4joomla