1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Rekrutacja do przedszkola i szkoły podstawowej 2023/2024

Zasady rekrutacji do Przedszkola 

w Woli Gułowskiej 

w roku szkolnym 2023/2024

 KLIKNIJ TUTAJ

Składanie wniosków od 1 -24 marca 2023 r.

 

Zasady rekrutacji do Szkoły Podstawowej

im. gen. Franciszka Kleeberga

w Woli Gułowskiej

w roku szkolnym 2023/2024

 KLIKNIJ TUTAJ

 

Składanie wniosków od 6 -31 marca 2023 r.

 

 

DZIEŃ KOBIET

     8 marca – tego dnia, niezależnie od tego czy są małe, czy też trochę większe, wszystkie kobiety obchodzą swoje święto. Panie zostają zasypane gorącymi życzeniami oraz obdarowane kwiatami, słodkościami i prezentami. Panowie z naszej szkoły zadbali, by wszystkie kobietki i kobiety poczuły się wyjątkowo w tym dniu.  

     Samorząd szkolny przygotował dla Pań nauczycielek życzenia, kwiaty, a dla uczennic –  słodkości.

Aby wysłuchać życzeń, kliknij:

 https://bit.ly/3Tby3W0

 

Czytaj więcej: DZIEŃ KOBIET

Europejski Dzień Logopedy

     W ramach obchodów Europejskiego Dnia Logopedy uczniowie ze szkoły podstawowej uczęszczający na zajęcia logopedyczne, wystawili przedszkolakom przedstawienie kukiełkowe pt. „Czerwony Kapturek w wersji logopedycznej”. Dzieci słuchały bajki i wykonywały ćwiczenia artykulacyjne oraz oddechowe. Szczególnie spodobały im się zadania, przygotowane przez bohaterów naszego teatrzyku, czyli: Narratora (Zosię), Czerwonego Kapturka (Kornelię), Wilka (Filipa), Babcię (Zosię), Gajowego (Pawła) oraz Mamę (Anię). Zabawy logopedyczne ukierunkowane były na wzbogacanie słownictwa oraz zapoznanie dzieci ze znaną bajką, którą jest „Czerwony Kapturek”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

https://fb.watch/j9Pnc0xpMr/  

 

 

Zmiany, zmiany…

     Nasza szkoła od kilku miesięcy przechodzi architektoniczną metamorfozę – remonty objęły nie tylko całą stołówkę, korytarze, klatkę schodową prowadzącą do nauczania i całe nauczanie, ale również boisko i otoczenie szkoły. Już dzisiaj widać, że będzie pięknie i bezpiecznie. Na końcowy rezultat musimy jednak jeszcze trochę poczekać, ale warto podejrzeć, co się dzieje za „zamkniętymi drzwiami” i nie tylko.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Czytaj więcej: Zmiany, zmiany…

Dziękujemy...

 „Są chwile, co długo w pamięci zostają,

Choć czas upływa, nie przemijają,

Są też osoby, które poznane,

Nie będą nigdy zapomniane.”

  W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, że trzeba pożegnać się z ulubionym zawodem. Ten moment to czas przejścia na emeryturę. 22 lutego na zasłużoną emeryturę przeszła pani Danuta Gontarz. Pani Danusi podziękowali nauczycieli, uczniowie, pracownicy szkoły i przedstawiciele Rady Rodziców.

     Dziękując za lekcję bycia wspaniałym pedagogiem, dobrym człowiekiem i życzliwym kolegą, życzymy, aby na emeryturze nie opuszczał Pani dobry humor, dopisywało zdrowie , by nieustannie otaczała Panią życzliwość ludzi i by nareszcie znalazła Pani czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań.

Czytaj więcej: Dziękujemy...

Joomla templates by a4joomla