1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

W Królewskim Ogrodzie Światła

       Dnia 17.11.2023 r. klasa VI pod opieką wychowawcy oraz opiekuna pani Anety Pietruszki wzięła udział w jednodniowej wycieczce do Warszawy.

      Zwiedzanie Warszawy zaczęto od wizyty w Muzeum Historii Polski, podczas której zaprezentowano najważniejsze wydarzenia polskiej historii, ze szczególnym uwzględnieniem polskich tradycji wolnościowych. Kolejnym punktem wycieczki był sens filmowy pt. „Kajtek Czarodziej” w Złotych Tarasach. Film opowiada o klasowym psotniku, który pewnego dnia odkrywa w sobie nadnaturalne umiejętności – czarodziejskie moce przejmują kontrolę nad życiem Kajtka, który od teraz rozprawia się zarówno z nielubianymi nauczycielami, jak i całą szkolną społecznością, zdobywając sympatię i sławę wśród rówieśników.

      Na koniec uczniowie odwiedzili Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie - Królewski Ogród Światła, po którym oprowadziła ich pani przewodnik, opowiadając z czego słynie pałac w Wilanowie oraz zdradziła historię powstawania Królewskiego Ogrodu Świateł. Uczniowie byli zachwyceni wystawą plenerową, tysiącami kolorowych diod ułożonych w finezyjne kształty, muzykę grającą podczas spaceru oraz pokazem mappingów, a temu wszystkiemu uroku dodawał pierwszy spadający śnieg w tym roku.

     Po całym dniu zwiedzania z troszkę zmarzniętymi nosami, ale za to bardzo zadowoleni, uczniowie wrócili do domu.

 https://www.facebook.com/ewelina.zbucka/videos/294065099614708

 

 

Joomla templates by a4joomla