1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Insta.Ling w naszej szkole

     Już od października uczniowie naszej szkoły systematycznie pracują na platformie Insta.Ling. Zespół Szkół im. gen. F. Kleeberga w Woli Gułowskiej w uznaniu skutecznego wykorzystania innowacyjnego systemu optymalizacji nauki słownictwa Insta.Ling w semestrze letnim roku szkolnego 2022/2023 po raz kolejny uzyskał Certyfikat Jakości Kształcenia.

     To już XX edycja Programu Insta.Ling dla Szkół, a nasza szkoła wykorzystuje tę platformę do nauki języków obcych już od wielu lat. InstaLing jest aplikacją, która umożliwia uczniom szybką naukę słówek, a nauczycielom wgląd w szczegółowe raporty o systematyczności ich pracy oraz dostęp do narzędzi do oceny wyników. Na tej darmowej platformie uczniowie mogą się uczyć słownictwem zgodnie ze swoim poziomem zaawansowania. Starsi uczniowie są oceniani za ich systematyczną pracą, a coraz młodsi uczniowie, zachęcani przez nauczycieli języków obcych, utrwalają i wzbogacają swoje słownictwo. Na koniec semestru letniego najmłodsi uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i pamiątkowymi teczkami.

 

Joomla templates by a4joomla