1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Kibicuj z klasą

Grupa uczniów Zespołu Szkół w Woli Gułowskiej udała się po raz kolejny do stolicy na mecz piłki nożnej pomiędzy Legią Warszawa a Śląskiem Wrocław. Realizacja tego przedsięwzięcia była możliwa dzięki akcji pt. „Kibicuj z klasą”. Głównym jego założeniem jest kształtowanie wartości oraz postaw prospołecznych dzieci i młodzieży poprzez aktywność sportową i rekreacyjną oraz integrowanie środowiska lokalnego wokół idei uczestnictwa w aktywności sportowej i rekreacyjnej.

Opiekunami wyjazdu byli p. Aneta Pietruszka– kierownik  wycieczki; p. Elżbieta  Jazurek, p. Danuta Gontarz.  W wyjeździe brało udział  17 uczniów.

Z Woli Gułowskiej  wyruszaliśmy o godzinie 17:00, a już 2  godziny później zawitaliśmy do Warszawy. Po otrzymaniu imiennych biletów wstępu oraz poddaniu rewizji osobistej weszliśmy na Pepsi Arenę i udaliśmy się na naszą trybunę. Widok rozentuzjazmowanego tłumu zrobił na nas niemałe wrażenie – na mecz przybyło prawie 16 000 osób, a kibice obu drużyn nie ustawali w dopingowaniu swoich faworytów! Pierwsza połowa meczu była wyrównana  , przy stanie  1:1, natomiast drugą połowę meczu zdominowała Legia Warszawa – wygrywając tym samym 2:1 z Śląskiem Wrocław. Po meczu udaliśmy się do busa i około 1 w nocy wróciliśmy do Woli Gułowskiej.

Aneta Pietruszka

Joomla templates by a4joomla