1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Dzień piżamowy i dzień pluszowego misia

     Samorząd Uczniowski zorganizował 25 listopada w naszej szkole dzień piżamowy połączony z dniem pluszowego misia. Uczniowie pomykali po korytarzach w szlafrokach, piżamkach i bamboszkach. Pokazali, że w szkole nie musi być szaro i nudno, lecz wesoło i kolorowo. Uczniowie wyrazili chęć organizacji kolejnego dnia piżamowego, więc w przyszłości mamy nadzieję na jeszcze większą aktywność, nie tylko wśród uczniów….

     Dzień uprzyjemniał również ulubiony pluszak, wszak był to Dzień Pluszowego Misia. Pluszowe misie to jedne z najpopularniejszych zabawek na świecie. Towarzysze dzieci w beztroskiej zabawie. Dorosłym zaś kojarzą się z cudownym czasem dzieciństwa. Każdy bowiem posiadał lub posiada własnego ulubionego pluszowego misia, któremu można wszystko powiedzieć, zdradzić największe sekrety i tajemnice. Nie ma chyba domu, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedzi miś. A więc pluszowe misie zagościły również w naszej szkole, w różnych odsłonach, zabawach, przebraniach, pracach plastycznych, itd

Joomla templates by a4joomla